پوستر کنفرانس
 
اطلاعیه 5 - ثبت کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC                اطلاعیه 4 : ارسال مدارک از طریق پست و صدور گواهی پذیرش مقالات
  سخنرانان کلیدی (در حال بروزرسانی)
اطلاعیه 5 - ثبت کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC
سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد با توجه به سطح بالای علمی و پژوهشی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ثبت گردید.
1395/04/29 ادامه مطلب


اطلاعیه 4 : ارسال مدارک از طریق پست و صدور گواهی پذیرش مقالات
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی کنفرانس، آندسته از پژوهشگرانی که امکان حضور در روز برگزاری همایش را ندارند...
1395/02/29 ادامه مطلب


اطلاعیه 3 - زمان اعلام نتایج داوری مقالات
نتایج داوری هر مقاله ، حداکثر ۱۰ روز پس از ثبت در سایت ، اعلام می شود. پژوهشگران محترم می توانند به سامانه کاربری خود مراجعه و نتیجه داوری مقاله خود را مشاهده نمایند.
1395/02/25 ادامه مطلب


اطلاعیه 2 - انواع مقالات مورد پذیرش کنفرانس
انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای کنفرانس باشند، مورد پذیرش کنفرانس واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت...
1395/02/21 ادامه مطلب


اطلاعیه 1 - نکات مهم برای پژوهشگران
از نویسندگان و پژوهشگران گرامی خواهشمند است پیش از ثبت نام و ارسال مقالات، نکات اشاره شده در ادامه مطلب را با دقت مطالعه نمایند.
1395/02/15 ادامه مطلب


آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات
پورتال "سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد " راه اندازی گردید. پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیتهای جاری کنفرانس نیز باشند.
1395/02/10 ادامه مطلب


  معرفی همایش

مدیریت و اقتصاد دو کلید واژه ای هستند که در ادبیات پیشرفت همه جانبه کشور نقش بسزایی دارند و می بایست با نگاهی عمیق و موشکافانه این دو مفهوم بنیادین را در کنار هم قرار داد تا به تدابیر ارزنده و راهگشا دست یافت و ایجاد چنین نگاهی به هم افزایی و هم اندیشی و همگرایی نیاز دارد که یکی از بهترین ابزار تحقق آن برگزاری کنفرانسهای علمی است که به عنوان موتور محرک رویدادهای بزرگ علمی و تحولات فناورانه به شمار می روند.

  با توجه به اهمیت این موضوع در ادامه برگزاری دوره قبل کنفرانس بین المللی آینده پژوهی، مدیریت و توسعه اقتصادی ، "سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد" با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با هدف بررسی متدهای بومی و بین المللی در عرصه آینده پژوهی و تببین راهکارهای مدیریتی و توسعه آفرین در آبان ماه سالجاری با شعار " مدیریت پیش نگر، آینده برتر" در مشهد برگزار خواهد گردید. امید است با اتکال به خداوند متعال و تلاش کمیته علمی، با برگزاری این کنفرانس بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه اعتلای کشور عزیزمان برداریم.در این راه دست همه تلاشگران اجرایی و کلیه صاحبنظران علمی را به گرمی می فشاریم.

  محورهای همایش
  •       مديريت دولتي و سازمان هاي عمومي
  •       مديريت بازرگاني و بازاريابي 
  •       مديريت صنعتي و سيستم 
  •       کارآفريني
  •       مديريت مالي و حسابداري
  •       اقتصاد

 

محور ویژه:

  • اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل
  تاریخ های مهم
 
 تاریخ برگزاری همایش : 20 آبان ماه 1395
آخرین مهلت ارسال اصل مقالات : 05 آبان ماه 1395
آخرین مهلت ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه ها : 08 آبان ماه 1395
            

 
برگزار کننده
حامیان
حامیان رسانه ای3rd International Conference on Management and Economic


Contact Us
Email: info@mce2016.ir 
Tel : 05152238810 - 05152220966